Surrealistická kompozice
litografie, 1995, 56 x 43 cm, sign. PD Liesler 95, rám, č. 2/110
ID: 59
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:58
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)