Josef Liesler (1912-2005)

Revoluce bdí nad Plajachirou

litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy

ID: 58

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:57

Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)