Revoluce bdí nad Plajachirou
litografie, 1980, 48,7 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 80, č. 39/180, na zadní straně popsáno autorem česky a německy
ID: 58
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:57
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)