Pocta H. Boschovi
litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrna
žák prof. V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, prof. M. Melchera na AVU ve Vídni
ID: 57
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:56
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)