Albín Brunovský (1935-1997)

Ešte jedna slza II

litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 34/40

Literatura: Albín Brunovský: Kompletné grafické dielo, str. 111, č. 350

studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

ID: 56

Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:55

Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)