Ešte jedna slza II
litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 34/40
Literatura: Albín Brunovský: Kompletné grafické dielo, str. 111, č. 350
studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
ID: 56
Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:55
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)