Autoportrét (14 letý)
uhel, akvarel, papír, 1905, 10,8 x 8,6 cm, sign. DU J. Zrzavý, rám, vzadu autorem popsáno: Vlastní podobizna 1905, 14 letý, čís. 19
Provenience: původně ve sbírce neteře Jana Zrzavého, dnes v soukromé sbírce v Praze
the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
ID: 50
Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:49
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)