Autoportrét (14 letý)
uhel, akvarel, papír, 1905, 10,8 x 8,6 cm, sign. DU J. Zrzavý, rám, vzadu autorem popsáno: Vlastní podobizna 1905, 14 letý, čís. 19
Provenience: původně ve sbírce neteře Jana Zrzavého, dnes v soukromé sbírce v Praze
ID: 50
Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:49
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)