Ikarus letí ke slunci
objekt, 70. léta, 105 x 105 x 120 a 50 cm, z cyklu Vývoj letectví, zajímavý autor působící v II. pol. 20. století. Člen Skupiny RADAR, který stál dokonce u vzniku této tvůrčí skupiny v r. 1959. Autor, jež se vyznačoval osobitým smyslem pro humor, který vetknul i do své tvorby, a kterým ovlivnil současné umělce jako např. Fr. Skálu
Provenience: z pozůstalosti autora
the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
ID: 43
Auction price: 110.000 CZK (4.584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:42
Current price: 110.000 CZK (4.584 €)