Postava
polychromované dřevo, 1979, v. 102 cm, sign. vzadu V. Janoušková 1979, autorka byla absolventkou UMPRUM, členkou umělecké skupiny UB12 a Umělecké besedy a výraznou představitelkou vlny nové figurace. Své artefakty tvořila z netypických materiálů jako je smalt nebo osinkocement, případně dřevo, z něhož je v systému koláže seskládáno toto reliéfní sochařské dílo. Jedná se o krásnou komorní práci sběratelsky vyhledávané autorky!
Vystaveno: v Galerii Trigon v Plzni v roce 2002
Provenience: získáno v atelieru autorky ve Vidonicích
ID: 41
Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:40
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)