Šárka Koudelová (1987)
akryl, plátno, 2021, 90 x 60 cm, sign. vzadu Koudelová 2021
Auction price: 42.000 CZK (1.750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:39
Current price: 42.000 CZK (1.750 €)