Šárka Koudelová (1987)
akryl, plátno, 2021, 90 x 60 cm, sign. vzadu Koudelová 2021
Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:39
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)