Kompozice IV
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21
žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze
ID: 4
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:03
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)