Miroslav Šnajdr (1938)

Reminiscence v moll

kombinovaná technika, olej, pastel, 2007, 70 x 80 cm, sign. PD M. Šnajdr 07, rám, Miroslav Šnajdr patří mezi solitéry českého výtvarného umění, k umělcům působícím mimo velká kulturní centra. Ve své tvorbě zůstal věrný svému přesvědčení a názoru. Abstraktní obrazy Miroslava Šnajdra vycházejí z bohaté škály vjemových podnětů. Jsou výpovědí tvůrčího postoje i spontánního sebevyjádření

the private study at the atelier of Frantisek Snajdr, member of The Union of Olomouc Fine Artists, The Umelecka beseda and TT club

ID: 38

Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:37

Current price: 50.000 CZK (2.084 €)