Portrét (pan Mrkvička)
olej, plátno, asi 50. léta?, 30 x 20 cm, rám, vzadu nalepený katalogový štítek s číslem katalogu 263, přiložena fotografie, která zachycuje pana Janečka s obrazem pana Mrkvičky
the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
ID: 34
Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:33
Current price: 78.000 CZK (3.250 €)