Ota Janeček (1919-1996)

Portrét (pan Mrkvička)

olej, plátno, asi 50. léta?, 30 x 20 cm, rám, vzadu nalepený katalogový štítek s číslem katalogu 263, přiložena fotografie, která zachycuje pana Janečka s obrazem pana Mrkvičky

the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

ID: 34

Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:33

Current price: 78.000 CZK (3.250 €)