Bludiště života
litografie, 64,8 x 48,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 33
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:32
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)