Den a noc
litografie, 1983, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý 83, č. 46/47, v pravém horním rohu natržený papír
Provenience: z rodiny přátel autora
the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
ID: 32
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:31
Current price: 2.000 CZK (84 €)