U televizoru
akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,6 cm, sign. PD Renčín, dole text: Čest práci! To býval dřív pozdrav. Takové dnešní čest penězům!
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 31
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:30
Current price: 5.000 CZK (209 €)