Nová doba
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,6 cm, dole text: Teď už je nezajímám. Ale odposlouchávali mě dřív i na zaáchodě.
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 30
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:29
Current price: 5.000 CZK (209 €)