Vladimír Renčín (1941-2017)

Nová doba

akvarel, tuš, papír, 19 x 29,6 cm, dole text: Teď už je nezajímám. Ale odposlouchávali mě dřív i na zaáchodě.

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 30

Auction price: 5.000 CZK (209 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:29

Current price: 5.000 CZK (209 €)