Brána, Budapešť 2006
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Literatura: publikováno v knize Igor Malijevský 1996-2016
ID: 243
Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:02
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)