Dieter Eckert (1942)
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Auction price: 850 CZK (36 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:54
Current price: 850 CZK (36 €)