Dieter Eckert (1942)
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:54
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)