Veronika Psotková (1981)
litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70
Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:45
Current price: 3.500 CZK (146 €)