V pohybu
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 22
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:21
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)