Veronika Rejfířová

Noční rej

akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 214

Auction price: 6.700 CZK (280 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:33

Current price: 6.700 CZK (280 €)