Noční rej
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 214
Auction price: 6.700 CZK (280 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:33
Current price: 6.700 CZK (280 €)