Záboj Bohuslav Kuľhavý (1937-2023)

Noc

olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD ZKuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem

Provenience: Z pozůstalosti fotografa Josefa Sekala

ID: 212

Auction price: 2.500 CZK (105 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:31

Current price: 2.500 CZK (105 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids