Album 38
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let téhož století. Výrazným Šárovcovým motivem je lidská tvář a její kritické až děsivé podoby zrcadlící postmoderní mediální společnosti 21. století. Na zadní straně popsáno autorem
studium alternativního a loutkového divadla na DAMU, žák P. Nešlehy, B. Jirků a S. Diviše na VŠUP v Praze
ID: 211
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:30
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)