Petra Hřivnáčová

Kobyla

akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 210

Auction price: 5.600 CZK (234 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:29

Current price: 5.600 CZK (234 €)