Petra Hřivnáčová
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 5.600 CZK (234 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:29
Current price: 5.600 CZK (234 €)