Andrea Forsterová (1958)

Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Senát ČR, Tripolis, Mnichov aj.) Spolupracuje s architekty (Milunic, Hančl). Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium. Nyní vede své kurzy kresby a malby pro veřejnost.

Vesmírný pes

akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová

the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

ID: 209

Auction price: 23.000 CZK (959 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:28

Current price: 23.000 CZK (959 €)