Andrea Forsterová (1958)
Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Senát ČR, Tripolis, Mnichov aj.) Spolupracuje s architekty (Milunic, Hančl). Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium. Nyní vede své kurzy kresby a malby pro veřejnost.
Vesmírný pes
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová
the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
ID: 209
Auction price: 23.000 CZK (959 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:28
Current price: 23.000 CZK (959 €)