Přeslička
olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská
the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
ID: 205
Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:24
Current price: 9.000 CZK (375 €)