Rozkvetlá mez
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
ID: 204
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:23
Current price: 8.000 CZK (334 €)