Cigáni
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
ID: 189
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:08
Current price: 1.000 CZK (42 €)