Cigáni
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
ID: 189
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:08
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)