Na horách
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě
Aantiqari.at Radhošťská
disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
ID: 188
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:07
Current price: 1.500 CZK (63 €)