Na horách
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
ID: 188
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:07
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)