Oldřich Cihelka (1881-1958)

Na horách

olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

ID: 188

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:07

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)