Jan Lhoták (1865-1914)

Řiční partie u Nového města nad Metují

olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 186

Auction price: 4.000 CZK (167 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:05

Current price: 4.000 CZK (167 €)