Řiční partie u Nového města nad Metují
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 186
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:05
Current price: 4.000 CZK (167 €)