Řiční partie u Nového města nad Metují
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám
ID: 186
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:05
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)