Wilhelm August Leopold Christian Krause (1803-1864)
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena
Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:04
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)