Wilhelm August Leopold Christian Krause (1803-1864)

Bárky na pobřeží

olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

ID: 185

Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:04

Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)