Letní den u potoka
olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
the disciple of prof. H. Schweiger
ID: 182
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:01
Current price: 15.000 CZK (625 €)