Vilém Kreibich (1884-1955)

Letní den u potoka

olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

žák prof. H. Schweigera

ID: 182

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:01

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)