Letní den u potoka
olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
žák prof. H. Schweigera
ID: 182
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:01
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)