Antonín Hudeček (1872-1941)

Krajina Orlických hor

olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

ID: 181

Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:00

Current price: 85.000 CZK (3.542 €)