Krajina Orlických hor
olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
ID: 181
Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:00
Current price: 85.000 CZK (3.542 €)