Roman Trabura (1960)
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:53
Current price: 8.000 CZK (334 €)