Roman Trabura (1960)

Moře I

akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura

ID: 174

Auction price: 8.000 CZK (334 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:53

Current price: 8.000 CZK (334 €)