Galateia
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou jejích obrazů z posledních let je příběhovost. Nabízená malba Galateia tedy přesně odpovídá jejímu oblíbenému tématu, výjevu mezi sci-fi filmem, živým snem a pohádkou
ID: 173
Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:52
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)