Jan Chaloupek (1958)

Hra je ve finále

akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023

the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

ID: 172

Auction price: 22.000 CZK (917 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:51

Current price: 22.000 CZK (917 €)