Hra je ve finále
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023
the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
ID: 172
Auction price: 22.000 CZK (917 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:51
Current price: 22.000 CZK (917 €)