Meditace
olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám
ID: 171
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:50
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)