Bedřich Budil (1943)

Meditace

olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám

ID: 171

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:50

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)