Hlava II.
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 170
Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:49
Current price: 4.000 CZK (167 €)