Jiří Šuhájek (1943)

Hlava II.

kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 170

Auction price: 4.000 CZK (167 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:49

Current price: 4.000 CZK (167 €)