Antonín Lukavský (1947-2024)

Stará škola

olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda

ID: 168

Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:47

Current price: 25.000 CZK (1.042 €)