Stará škola
olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda
ID: 168
Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:47
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)