Čekání
olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta
ID: 167
Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:46
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)